Příběh značky Engelsrufer

Německá značka Engelsrufer se při výrobě šperků inspiruje starobylými etnickými symboly a tradicemi, které vtěluje do překrásných amuletů pro štěstí z toho nejčistšího stříbra. Indiánský lapač snů, strom života, Ruka Fátimy , nebo lotosový květ. Každý z nich můžete mít v podobě náušnic, přívěsku nebo náramku.

Největší oblibě se těší andělská křídla a andělské zvonky Engelsrufer - zdobené přívěsky v podobě amuletu s jemně zvonící rolničkou uvnitř. Rolničky se vyrábějí ručně, a proto má každá z nich svůj unikátní zvuk. Tiché cinkání vytváří spojení s vaším strážným andělem, který tak nad vámi neustále bdí. Jemné vibrace navíc uklidňují mysl.

Hodinky Engelsrufer zdobí decentně ztvárněné symboly, takže dokonale ladí se šperky Engelsrufer.

Engelsrufer věří na magickou sílu barev a polodrahokamů, které nápaditě spojuje s čistým i zlaceným stříbrem. Díky nespočtu možných kombinací si svůj talisman poskládáte na míru.
 

VÝROBA A MATERIÁLY

VÝROBA A MATERIÁLY

Naše šperky jsou vyrobeny ze sterlingového stříbra ryzosti 925, jsou rhodiované, zlacené, růžově zlacené nebo pokovené černým rutheniem. Při výrobě šperků Engelsrufer jsou používány materiály: zirkony, křišťál, sklo, keramika, polo-drahokameny, sladkovodní perly, perleť, mosaz nebo lak.

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Čistá elegance, ženská krása a mladistvost v jednom. Nemožné? S našimi šperky to jde! Jsou navržené podle receptu, který osloví vaši ženskost, něžnost a mladistvou krásu. Nadčasové stříbro se snoubí s blýskavými zirkony. Co by mohlo být krásnější ozdobou ženy, než jasný krystal obklopený klasickým stříbrem? V jednoduchosti je krása.